Telefon
WhatsApp
Ünal Ateş; Hayrettin Güngör'e Otobüs Terminali Tepkisi ve Teklifi

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi tarafından 03 Eylül 2020 tarihinde, Kahramanmaraş Otogarı’nda düzenleme ve bakım çalışmalarına başladı. Aradan yılların geçmesine rağmen tadilatı bitirilemeyen otobüs terminali Kahramanmaraş'lılardan büyük tepki çekmeye başladı.

Vatandaşlar çekmiş oldukları bu çileye artık bir son verilmesini,otobüs terminalinin bir an önce tadilatının bitirilerek çekilen çileye son verilmesin.

Ünal Ateş, yaptığı açıklamada şunları söyledi:

 

Onikişubat CHP İlçe Başkanı Ünal ATEŞ;hemşehrilerim 2022 yılına girdik 2020 yılından beri bir türlü bitirilemeyen otogar tadilatı bitmiş mi diye bir göz attık maalesef hala otogar açık değil tadilat hala bitmemiş.

Basit otogar tadilatını yapamayan Büyükşehir Belediyesi'ne artık ne diyeceğimizi bilmiyoruz bu beceriksizlik ile bu kente hizmet edemeyen bu anlayış şehrimizin geçip giden yıllarının heba olmasına sebep oluyor artık

Bu ızdıraba bir son vermek için buradan büyükşehir belediye başkanına bir çağrı yapıyorum.

Sayın Hayrettin Güngör bu otogarın tadilatını bitirmeyecek iseniz gelin daha fazla vatandaşa eziyet etmeyin bize bırakın musade edin Türkiye'deki birçok Büyükşehir Belediye başkanlarımızdan herhangi biri ile görüşüp bu otogarın tadilatını en kısa sürede bitirip vatandaşımızın hizmetine açalım hizmetin kimden geldigi önemli değil.

Sayın Güngör Önemli olan vatandaşın sorunu çözmek ise inat etme gel şu işi bize bırak otogarı bir an önce hizmete açalım açıklamlarında bulundu.

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!

Kahramanmaraş Nöbetçi Eczaneler

Sidebar Alt Kısım İkili Reklam Alanından İlki 150x150

E-Bülten Aboneliği