Telefon
WhatsApp
Hrc Medya ve Hrc yayın evi olarak ilk sosyal sorumluluk projemizin açılışı yapıldı.

Göksün İlçesi Değirmendere Prof.Dr. Mehmet SAĞLAM Ortaokulunda kütüphane açılışına Göksün Kaymakamı Sayın Ümit Şeref KAYACAN,İlçe Jandarma Komutanı J.Üsteğmen Mustafa KARAKAYA,Belediye Başkanı Hüseyin Çoşkun Aydın ve Milli Eğitim Müdürü Şeref Akpınar,Okul Müdürü Bülent DEMİREL,okul öğretmenleri ve geleceğimizin teminatı olan öğrencilerimizle birlikte açılış gerçekleşti.WhatsApp Image 2021-09-14 at 19-31-40 Açılıştan sonra kütüphane gezilerek Hrc Medya Yazarı Behiye YILMAZ hanımefendiye İlçe kaymakamı tarafından kütüphaneye yapmış oldukları katkılardan ve emeklerinden dolayı plaket verildi. 

WhatsApp Image 2021-09-14 at 19-31-06

Sosyal soromluluk projesinde Türkiye'nin çeşitli İllerinden okukumuza çocuklarımızın ihtiyaçlarına cevap verecek yardımcı kaynak kitaplar gönderilerek büyük katkı sağlamışlardır.

Okul Müdürü Sayın Bülent DEMİREL'in o yüzündeki mutlluk ve heyacan gözlerinden dışa yansıyor.Öğretmenleri ile birlikte omuz omuza vererek tek hedefleri iyi bir eğitim,iyi bir gelecek hazırlamak birinci vazifeleri olmuş.Tüm Öğretmenlerimizin heyacanlarına bizzat şahit oldum.Okulda sınıflar 15 kişilik tertemiz pırıl pırıl,mesleğinin bilincinde olan öğretmenlerimiz gelecek nesillerin neferlerini yetiştirme sevinçlerine ortak olduk. 

WhatsApp Image 2021-09-14 at 19-30-23 (1)

İlçe Kaymakamı ve bereberindeki protokolle birlikte robotik kodlama sınıfına girerek,öğrencilerin imkan verildiğin de neler yapabileceğini birlikte gördük. Öğrenciler içindeki heyacanla birlikte yapmış olduğu gösterilerini ve neler yapabileceklerini bizlere orada gösterdiler.

WhatsApp Image 2021-09-14 at 19-31-03

WhatsApp Image 2021-09-14 at 19-30-23 (2)

Sosyal sorumluluk projesinde emeği geçen öncelikle Behiye YILMAZ hanımefendiye,bizleri okulunda bir sevinç ve gururla ağırlayan  Okul Müdürümüz  Bülent DEMİREL bey efendiye, değerli öğretmenlerine ve öğrencilerine her şey için teşekkür ediyorum. İlği ve alakasından dolayı İlçe Milli Eğitim Müdürü Şeref KAYACAN beye ve Milli Eğitim çalışanlarına çalışmalarında başarılar diliyorum.

WhatsApp Image 2021-09-14 at 19-30-21 (1)

Bize bu kampanyada yalnız bırakmayan siz değerli okurlarımızla birlikte yeni bir projede buluşmak dileğiyle emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.

HRC MEDYA 

HRC YAYIN EVİ AİLESİ

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!

Kahramanmaraş Nöbetçi Eczaneler

Sidebar Alt Kısım İkili Reklam Alanından İlki 150x150

E-Bülten Aboneliği