Telefon
WhatsApp
Akşener’den partisine 'milletvekili adayı' talimatı

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, teşkilata, milletvekilliği adaylığı konusunda çok istekli kişiler olabileceği ve bu alanın doğru yönetilmesi gerektiği uyarısında bulunarak, "millette karşılığı olan, tecrübeli isimlere yönelin" talimatı verdi.

Edinilen bilgiye göre Akşener, partisinin 10 saat süren il başkanları toplantısında, teşkilatın çalışmalarına ilişkin bilgi aldı, sahadaki izlenimlerini aktardı.

‘Adaylık süreci doğru yönetilmeli’

Akşener'in teşkilata, siyasetin "sabır işi" olduğunu belirttiği toplantıda, milletvekilliği adaylığı konusunda çok istekli kişiler olabileceği ve bu alanın doğru yönetilmesi gerektiğiyle ilgili talimat verdiği öğrenildi.

Genel seçimlerde, "milletin karşısına millette karşılığı olan adaylarla çıkılması" gerektiğini ifade eden Meral Akşener, bu çerçevede teşkilattan "kamuoyunda bilinen, bölgesinde sayılan, sevilen, tecrübeli" isimler konusunda hassasiyet göstermelerini istedi.

Akşener ayrıca il başkanlarından, yurttaşlarla sık sık bir araya gelerek, onların sorunlarını dinlemelerini de talep etti.

Akşener teşkilattan, partinin oy oranı ile Meclis'teki sandalye sayısının artırılmasına odaklanılmasını istedi.

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!

Kahramanmaraş Nöbetçi Eczaneler

Sidebar Alt Kısım İkili Reklam Alanından İlki 150x150

E-Bülten Aboneliği